RegistraceKontaktHistoriePravidlaO soutěži
FAQVstupenkyHarmonogramŘečníci
KontaktyPro médiaPodcast[ Program ]
CZ
/
ENG
Opening

Každá událost se musí pořádně zahájit. A u Zlin Design Weeku tomu nebude jinak. Párty až do rána, na platformě 14|15 Baťova institutu.

Výstavní moduly

V centru města se jim během Zlin Design Weeku nevyhnete. A proč taky? Prohlédněte si na denním světle ty nejlepší produkty českých designových firem.

Konference design & marketing

Řečníci z celého světa, celodenní program, večerní afterparty. A to není všechno. Nespočet zážitků, inspirace a nových kontaktů. Co víc? Přijeďte, uvidíte sami.

Jarní kino

V letňáku byl každý, ale už jste někdy sledovali filmy venku na jaře? Je to stejně super, vlastně ještě lepší – bez komárů!

Design na hranici

Den plný přednášek českých a slovenských designérů. Postřehy z praxe a inspirace pro vlastní tvorbu. Diskuze o designu, umění a vizuální komunikaci.

Pecha Kucha Night

20x20 je 400, ale taky formát přednášek uzpůsobených pro zajímavé řečníky tak, že se musí se svou prezentací vlézt do dvaceti snímků po dvaceti sekundách. Výzva!

Výstavy

Různá místa, studenti i profesionálové. Vystavujeme mimo jiné na Zlínském zámku a v OD 13.

Galavečer Best in Design

Ocenění těch nejlepších talentů, kteří se přihlásili do soutěže Best in Design. Galavečer ve zlínském Kongresovém centru, na který nikdo z příchozích jen tak nezapomene.

Vepřo knedlo design

Už jste prošli všechny výstavy? A co mrknout na nějaký workshop? Naši vepříci nabídnou zajímavé zpestření z oblasti designu během celého týdne. Včetně občerstvení!

Designshop

Koukat někdy nestačí... Drobnosti i větší designové kousky od vybraných značek i lokálních designérů. S prázdnou rozhodně neodejdete.

Pártošky

Co by to bylo za design week, kdyby byl bez pártošek? A že jich letos bude. Nenecháme vás moc odpočinout, co si budem povídat!

Maska

Soutěž videomappingu na platformě 14|15 Baťova institutu. Uvidíte práce od studentů z celé Evropy na největším „plátně“ ve Zlíně.